הינך נמצא כאן

פרופיל החברה

אודות החברה

מרכז אלמג'ד לזכוכית 

מרכז אלמג'ד לזכוכית הוא מרכז הפועל כבר למעלה מ – 30 שנה. המפעל נמצא בנצרת ומספק את תוצרתו לכל אדם, בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה על עבודה איכותית, הובלה בטוחה, התקנה מקצועית ומחירים משתלמים במיוחד. כידוע, עבודות זכוכית הינן עבודות עדינות הדורשות מקצועיות ודיוק רב, ולכן במרכז אלמג'ד לזכוכית מעניקים דגש רב על מקצועיותם של העובדים ובעלי המקצוע במפעל בכדי לספק את עבודות הזכוכית ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

כל עבודות הזכוכית תחת קורת גג אחת

מרכז אלמג'ד לזכוכית מבצע את כל עבודות הזכוכית תחת קורת גג אחת – מקלחונים, מראות, חלונות, מעקות זכוכית, דלתות זכוכית ואפילו חיפויי זכוכית מיוחדים ומרהיבים ביופיים. מרכז אלמג'ד לזכוכית מקפיד על עבודה בטכניקות מתקדמות ושימוש בחומרים איכותיים מאוד כך שכל עבודת זכוכית המיוצרת במרכז אלמג'ד לזכוכית הינה עבודה איכותית המיוצרת ברמה גבוהה ובגימור מדויק.

לקוחות מכל שכבות האוכלוסייה

מרכז אלמג'ד לזכוכית משרת כבר מעל ל – 30 שנה את כל שכבות האוכלוסייה – לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד – כולם פונים למרכז אלמג'ד לזכוכית בו הם מקבלים את המוצר האיכותי ביותר ואת השירות הטוב ביותר. כל אדם המגיע למרכז אלמג'ד לזכוכית מבין כי הוא הגיע למקום בו ימצא את כל מוצרי הזכוכית להם הוא זקוק ואין לו מקום יותר טוב לפנות אליו. מרכז אלמג'ד לזכוכית הוא מרכז הזכוכית הטוב ביותר עבור כולם.

הקפדה על איכות ומקצועיות

כאמור, במרכז אלמג'ד לזכוכית מקפידים על איכות ומקצועיות ללא פשרות. מרכז אלמג'ד לזכוכית מעסיק אך ורק אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום. בעלי מקצוע שעברו את המבחנים הקפדניים של מרכז אלמג'ד לזכוכית והינם מוכנים לייצר ולהתקין את כל מוצרי הזכוכית בצורה הטובה והאיכותית ביותר. כשמדובר בזכוכית – אין מקום לטעויות. ולכן, מרכז אלמג'ד יספק לכם את כל מוצרי הזכוכית באיכות ללא פשרות ובמחירים הוגנים. בין שירותי החברה תוכלו למצוא ייצור מראות, מקלחונים, מעקות זכוכית, חיפויי זכוכית, ויטראז' ועוד עשרות עבודות זכוכית המתאימות לטעמכם האישי ולמקום בו תוצב עבודת הזכוכית.